ota yhteyttä

Weteraanimoottorikerho

Wanha Woima ry

Perinnekeskus
Amiraalintie 161
86300 Oulainen

Helinä Koskela

yhistyskisälli / hankevetäjä

Nuori Woima – Young PoWer project
puh.  044 987 4003
helina.koskela@wanhawoima.fi

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2023-2024:

Puheenjohtaja

Jouni Aitto-oja

 puh. 0500 282 562

 jouni.aittooja@gmail.com

Varapuheenjohtaja

 Kauko Nikula 

puh. 0400 191 907

Sihteeri

Helinä Koskela

 puh. 044 987 4003

helina.koskela@wanhawoima.fi

Taloudenhoitaja

Riitta Klemettilä

puh. 040 845 3142

klemettilariitta@gmail.com

Weteraanikonepäivien tapahtuma-asiat, yhdistyksen päivittäinen toiminta, Naiswoima ja Nuori Woima -hanke

Helinä Koskela
 puh. 044 987 4003
helina.koskela@wanhawoima.fi

Woimansiirrin, päätoimittaja

Sirpa Pietarila
puh. 040 725 9474
sirpa.pietarila@kotinet.com

Jäsenasiat

Timo Myllylä 
puh. 040 766 7492
jasenasiat@wanhawoima.fi

Jäsen 

 Reijo Klemettilä 

puh. 040 822 1730

 rebejoha@gmail.com

Jäsen 

 Leila Laukkanen

 puh. 040 834 8932

 leila.laukkanen1@gmail.com

Jäsen 

Hannu Taanila

 puh. 0400 999 202

hjtaanila@gmail.com

Jäsen 

Martti Raudaskoski

puh. 044 3454 919

martti.raudaskoski@hotmail.fi

Jäsen ja yhdyshenkilö Käpylän koulu

Raija Salmela

puh. 0400 436 687

r.salmela5@gmail.com

 

Jäsen 

 Irmeli Savukoski

 puh. 044 533 1606

 irmeli.savukoski@nic.fi

Jäsen

Marko Kotila

puh. 044 980 4031

marko.kotila@outlook.com

Jäsen

Toni Ukonmäki

puh. 0400 761 734

toni@kylmakonehuolto.com

Jäsen

Hannu Herrala

puh. 0400 380 641

hannu62.herrala@gmail.com

lähetä viesti

Voit ottaa meihin yhteyttä helposti myös tällä yhteydenottolomakkeella.