ota yhteyttä

Weteraanimoottorikerho

Wanha Woima ry

Amiraalintie 161

86300 Oulainen

Helinä Koskela

Yhistyskisälli

puh.  044 987 4003

helina.koskela@wanhawoima.fi

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2022-2023:

Puheenjohtaja

Jouni Aitto-oja

 puh. 0500 282 562

 jouni.aittooja@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Eero Pietarila

puh. 0400 892 075

eero.pietarila@kotinet.com

Sihteeri

 Tuula Aitto-oja

 puh. 040 511 4506

 tuula.aitto-oja@wanhawoima.fi

Taloudenhoitaja

Riitta Klemettilä

puh. 040 845 3142

klemettilariitta@gmail.com

Weteraanikonepäivien tapahtuma-asiat ja Naiswoima

 Tuula Aitto-oja

 puh. 040 511 4506

 tuula.aitto-oja@wanhawoima.fi

Woimansiirrin, päätoimittaja

Sirpa Pietarila

puh. 040 725 9474

sirpa.pietarila@kotinet.com

Jäsen 

 Reijo Klemettilä 

puh. 040 822 1730

 rebejoha@gmail.com

Jäsen 

 Leila Laukkanen

 puh. 040 834 8932

 leilau1@luukku.com

Jäsen / Jäsenasiat 

Timo Myllylä 

puh. 040 766 7492

jasenasiat@wanhawoima.fi

Jäsen 

Hannu Taanila

 puh. 0400 999 202

hannu.taanila@kotinet.com

Jäsen 

Raija Salmela

puh. 0400 436 687

r.salmela5@gmail.com

 

Jäsen 

 Irmeli Savukoski

 puh. 044 533 1606

 irmeli.savukoski@nic.fi

Jäsen 

 Kauko Nikula 

puh. 0400 191 907

Jäsen

Marko Kotila

puh. 044 980 4031

marko.kotila@outlook.com

Jäsen

Toni Ukonmäki

puh. 0400 761 734

toni@kylmakonehuolto.com

lähetä viesti

Voit ottaa meihin yhteyttä helposti myös tällä yhteydenottolomakkeella.