ota yhteyttä

Weteraanimoottorikerho

Wanha Woima ry

Saukontie 23

86300 Oulainen

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2019:

Puheenjohtaja

Jouni Aitto-oja

 puh. 0500 282 562

 jouni.aittooja@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Eero Pietarila

puh. 0400 892 075

eero.pietarila@kotinet.com

Sihteeri

Maarit Grekula

puh. 040 716 0823

maarit.grekula@kotinet.com

Taloudenhoitaja

Riitta Klemettilä

puh. 040 845 3142

klemettilariitta@gmail.com

Weteraanikonepäivien tapahtuma-asiat ja Naiswoima

 Tuula Aitto-oja

 puh. 040 511 4506

 tuula.aitto-oja@oulainen.fi

Woimansiirrin, päätoimittaja

Sirpa Pietarila

puh. 040 725 9474

Jäsen 

Reijo Grekula 

puh. 044 022 2467

reijo.grekula@kotinet.com

Jäsen 

 Reijo Klemettilä 

puh. 040 822 1730

 rebejoha@gmail.com

Jäsen 

 Leila Laukkanen

 puh. 040 834 8932

 leilau1@luukku.com

Jäsen / Jäsenasiat 

Timo Myllylä 

puh. 040 766 7492

jasenasiat@wanhawoima.fi

Jäsen 

Seppo Sallmén

puh. 0400 618 765 

seppo.sallmen@luukku.com

 

Jäsen 

 Johanna Arvio

 puh. 040 534 3336

 johanna.arvio@gmail.com

Jäsen

Toni Ukonmäki

puh. 0400 761 734

toni@kylmakonehuolto.com

Jäsen 

 Kauko Nikula 

puh. 0400 191 907

Jäsen

Matti Perälä

puh. 050 375 0486

timomatti.perala@kotinet.com

lähetä viesti

Voit ottaa meihin yhteyttä helposti myös tällä yhteydenottolomakkeella.