ota yhteyttä

Weteraanimoottorikerho

Wanha Woima ry

Saukontie 23

86300 Oulainen

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2018:

Varapuheenjohtaja

Eero Pietarila

puh. 0400 892 075

eero.pietarila@kotinet.com

Sihteeri

Anna-Mari Simunaniemi

puh. 041 438 0704

annamari.simunaniemi@gmail.com

Jäsen / Taloudenhoitaja

 Riitta Honkimaa 

puh. 040 749 3658

riitta.honkimaa@hotmail.com

Jäsen 

Sallmén Seppo

puh. 0400 618 765 

seppo.sallmen@luukku.com

Jäsen / Jäsenasiat 

Timo Myllylä 

puh. 040 766 7492

jasenasiat@wanhawoima.fi

VARAJÄSENET

Varajäsen

Matti Perälä, puh. 050 375 0486, timomatti.perala@kotinet.com

Varajäsen

Toni Ukonmäki, puh. 0400 761 734, toni@kylmakonehuolto.com

Puheenjohtaja

Jouni Aitto-oja

 puh. 0500 282 562

 jouni.aitto-oja@oulainen.fi

 Weteraanikonepäivien tapahtuma-asiat ja Naiswoima

 Tuula Aitto-oja

 040 511 4506

 tuula.aitto-oja@oulainen.fi

Jäsen 

Reijo Grekula 

puh. 044 022 2467

reijo.grekula@kotinet.com

Jäsen 

 Reijo Klemettilä 

puh. 040 822 1730

 rebejoha@gmail.com

Jäsen 

 Leila Laukkanen puh. 040 834 8932

 leilau1@luukku.com

Jäsen 

 Kauko Nikula puh. 0400 191 907

Jäsen 

 Johanna Arvio puh. 040 534 3336

 johanna.arvio@gmail.com

 

Woimansiirrin

Päätoimittaja

Sirpa Pietarila

040 7259 474

sirpa.pietarila@kotinet.com

lähetä viesti

Voit ottaa meihin yhteyttä helposti myös tällä yhteydenottolomakkeella.