© Weteraanimoottorikerho Wanha Woima ry, Oulainen - 2017

Yhteystiedot

Weteraanimoottorikerho Wanha Woima ry

Saukontie 23 86300 Oulainen HALLITUS- JA TOIMIHENKILÖT 2017 Puheenjohtaja Jouni Aitto-oja puh. 0500 282 562, jouni.aitto-oja@oulainen.fi Weteraanikonepäivien tapahtuma-asiat ja Naiswoima Tuula Aitto-oja 040 511 4506 tuula.aitto-oja@oulainen.fi Varapuheenjohtaja Eero Pietarila puh. 0400 892 075 eero.pietarila@okgraniitti.fi Sihteeri Anna-Mari Simunaniemi puh. 041 438 0704 annamari.simunaniemi@gmail.com Jäsen / Taloudenhoitaja Riitta Honkimaa puh. 040 749 3658 riitta.honkimaa@hotmail.com Jäsen / Jäsenasiat Seppo Sallmén puh. 0400 618 765 seppo.sallmen@luukku.com Jäsen Reijo Grekula puh. 044 022 2467 reijo.grekula@kotinet.com Jäsen Reijo Klemettilä puh. 040 822 1730 rebejoha@gmail.com Jäsen Leila Laukkanen puh. 040 834 8932 leilau1@luukku.com Jäsen Kauko Nikula puh. 0400 191 907 Jäsen Johanna Arvio puh. 040 534 3336 johanna.arvio@gmail.com VARAJÄSENET: Varajäsen Matti Perälä, puh. 050 375 0486, timomatti.perala@kotinet.com Varajäsen Niilo Aitto-oja, puh. 0400 602 567, niilo.aitto-oja@kotinet.com Varajäsen Toni Ukonmäki, puh. 0400 761 734, toni@kylmakonehuolto.com
Woimansiirtimen ja nettisivujen yhteyshenkilöt Päätoimittaja/Woimansiirrin Sirpa Pietarila 040 7259 474 sirpa.pietarila@kotinet.com Wanhan Woiman sekä Weteraanikonepäivien nettisivu/Facebook vastaava Paula Tavasti 044 015 5550 paula.tavasti@gmail.com 
Weteraanimoottorikerho Wanha Woima ry www.wanhawoima.fi